• UK
 • RU
 • Рекомендації власникам роялів і піаніно

  З придбанням інструменту Kawai Ви стаєте власником високоякісного рояля або піаніно.

  Як і на багатьох інших світових фабриках, левова частка процесу складання інструментів здійснюється вручну на найвищому технологічному рівні. Задіяні в цьому власні фабрики виробника в Індонезії та Японії.

  Незалежно від країни-виробника, більшість дистриб’юторів світової спільноти Kawai підтримують найвищий стандарт гарантійних зобов’язань, як в сервісному обслуговуванні так і за термінами. З 2015 року представництва в Англії, Америці, Європейському Союзі та Україні збільшили гарантійні терміни і на електронні музичні інструменти, а також цифрові компоненти гібридних піано серії АТX.

  Акустичні роялі та фортепіано Kawai серій K, GL, GX, SK підтримуються повною гарантією 120 місяців (10 років).

  Особливі технології, а також величезну увагу до кожної деталі, роблять інструменти унікальними. Виготовлені з чудових матеріалів, при правильному догляді інструмент прослужить Вам багато десятиліть.
  Регулярне обслуговування фортепіано і догляд за ним, які здійснюються фахівцями, є обов’язковими умовами її збереження у відмінному стані і забезпечить виконання гарантійних зобов’язань продавцем інструменту.

  Наступні рекомендації дозволять Вам забезпечити ідеальний догляд за Вашим інструментом:

  Налаштування

   Коливання температури або вологості повітря, з часом призводять до зміни ладу інструменту. Навіть без впливу зовнішніх чинників – це природний процес для будь-якого музичного інструменту. Необхідність в налаштуванні роялів або фортепіано Kawai в домашніх умовах зазвичай виникає не більше 2-3-х разів на рік.

   Інструменти, що знаходяться в концертних залах або на студіях звукозапису, можуть налаштовуватися перед кожним концертом і кожним записом. Налаштування Вашого інструменту бажано довіряти дипломованим фахівцям. Нескладний, на перший погляд, процес, має безліч нюансів. Приміром, через недовгий час після налаштування інструмент знову почав втрачає лад. Це говорить про те, що майстер не вміє правильно працювати з кілковою системою.

   Тембральне забарвлення у інструментів Kawai дуже універсальне. Не слід забувати, що з роками звук фортепіано стає дзвінкішим, через постійні удари повсть молоточків стає жорсткішою. У зв’язку з цим, приблизно раз на 3 роки необхідно проводити інтоніровку інструменту, для відновлення тембру звуку і динамічного балансу всіх регистрів.

  Регулювання механіки

   Механіка інструменту Kawai, Millenium III, практично не потребує серйозного регулюванню за рахунок застосування композитних матеріалів в її конструкції. Вам не страшні методи експлуатації та зміна зовнішніх умов. Безумовно, що з правильно відрегульованою механікою можна досягти найбільш швидкої репетиції та контроля над звуком.

  Догляд за інструментом

   Самостійний догляд за новим інструментом обмежується чисткою зовнішніх поверхонь. Внутрішні частини піаніно і рояля вимагають особливого догляду, тому цю роботу краще довірити професіоналам. Для чищення зовнішніх поверхонь краще всього підійде м’яка тканина і засіб для полірування меблів. Струни не слід чіпати руками, так як це може привести до їх окислення. Клавіатура очищається злегка вологою тканиною, при сильному забрудненні – тканиною, змоченою в мильному розчині. Забороняється використовувати розчинники та абразивні миючі засоби, оскільки вони можуть пошкодити зовнішню поверхню клавіш.

  Температура і вологість повітря

   Дерево – матеріал, що реагує на зміни температури і вологості повітря. Тому слід створити сприятливі умови для Вашого інструменту. Ідеальним для інструменту є приміщення з відносною вологістю повітря 50-55% і постійною температурою в межах 25 ˚ С. Розміщення поблизу інструменту термометра і гігрометра, дозволить Вам регулярно вимірювати і контролювати температуру і вологість навколишнього повітря.

  Вибір місця

   Обираючи місце для Вашого інструменту, необхідно взяти до уваги не тільки фантазію дизайнера, а і деякі рекомендації від фахівців-акустиків і настроювачів:

  – ніколи не розміщуйте інструмент поблизу джерела опалення, кондиціонера або зволожувача повітря, а також на протязі і в місцях потрапляння прямих сонячних променів;

  – ідеальний матеріал покриття для розміщення рояля – паркет або дерев’яна підлога. Ламінат і пробка – матеріали, які підходять за замовчуванням.

  Плиткові покриття створюють ефект луни. Килимові покриття поглинають високі частоти. Як показує досвід, зі звуком можна «погратися» і знайти оптимальне рішення практично у всіх випадках.

  Your compare list

  Compare
  REMOVE ALL
  COMPARE
  0