• UK
 • RU
 • Серія Класик (Kawai CS)

  Каваї представляє CS4 і CS7.

  Компанія Кавай випустила оновлені версії цифрових піаніно класичної серії.

  Моделі Каваї CS7 і CS4 пропонують користувачам оновлені і вдосконалені цифрові функції, зберігаючи класичне оформлення – поліровані чорні корпусу, якими відома серія CS.

  Відмінними рисами лінійки Класик є елегантні, позачасові елементи акустичного оформлення фортепіано. Чудовий блиск, якість і надійність полірування обумовлені застосуванням матеріалів з використанням поліестеру, такого ж складу, як і для обробки акустичних піаніно Кавай.

  У дизайні Kawai CS7 додані традиційні передні ніжки і блок педалей також відполірований. Цей елемент дизайну ще більш нагадає Вам про професійні піаніно.

  Нові моделі можуть похвалитися чудовими звуками, завдяки прогресивній системі звукоутворення Harmonic Imaging (PHI – Повний Звуковий Портрет), безпечними технологіями і новим типом клавіатури.

  CS4 оснащений 3-хсенсорной механічною клавіатурою RH II, з покриттям із синтетичної слонової кістки і ефектом подвійної репетиції. Поліфонія електропіано Kawai CS 4 – 192 ноти.

  CS7 оснащений 3-сенсорної механічною клавіатурою з дерев’яними клавішами, покриттям із синтетичної слонової кістки і ефектом подвійної репетиції. Дерев’яні клавіші з різною вагою в басах і дискант абсолютно аналогічні за конструкцією рояль Kawai серії RX, тому користувачеві забезпечена емуляція грандіозних відчуттів від гри на професійному роялі. Поліфонія електропіано Kawai CS 7 – 256 нот.

  Обидві моделі мають потужні набори функцій, CS4 пропонує 15 звуків інструментів, 3 осередки пам’яті для запису композицій, вбудовані функції навчання і потужну акустичну систему 40 Ватт. Kawai CS7 предланает 60 звуків інструментів, 10-трековий рекордер, порт USB для запису і відтворення композицій різних форматів, вбудовані функції навчання і п’єси.

  В інструментах Kawai CS 4 та CS 7 встановлені ультрареалістічная система педалей Grand Feel.

  Розкішний зовнішній вигляд, приголомшливе звучання і бездоганне відчуття клавіатури …

  Серія електронних піано Класик представлена ​​найкращим виробником акустичних фортепіано

  Your compare list

  Compare
  REMOVE ALL
  COMPARE
  0