• UK
 • RU
 • Перший всеукраїнський семінар *88 клавіш*

  13-15 жовтня 2011р. в м.Одеса фахівцями “Музичної Лавки” був проведений Перший Всеукраїнський Семінар для керівників і топ-менеждерів музичних магазинів Україні.

  На запрошення відвідати осінню Південну Пальміру з натхненням відгукнулися представники музичного бізнесу з різних міст нашої країни.

  24 учасники представили мм.: Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Черкаси, Кіровоград, Тернопіль, Кривий Ріг, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінницю, Харків, Богуслав, Сімферополь, Львів.

  Роялі, фортепіано та електропіаніно стали головною темою форуму, який отримав назву «88 клавіш». Протягом двох днів директори та власники музичних магазинів обговорювали технічні характеристикі та звукові рішення інструментів торгової марки Каваї.

  Цей бренд існує з 1927 року і на сьогоднішній день займає одне з верхніх позицій у виробництві роялів і фортепіано.

  «Музична лавка» працює з торговою маркою Каваї з 2001 року. Відомий у світі японський виробник – це в першу чергу точність, якість і задоволення від використання. Саме тому продукція Kawai повинна займати лідируючі позиції на українському ринку.

  Музичними експертами форуму виступили провідні Одесські музиканти Олексій Пєтухов та Павло Захаров, а також провідний менеджер Каваї по Східній Європі пан Квентін Едвардс.

  В рамках семінару власники провідних музичних магазинів Україні змогли докладно ознайомитися з торговою маркою і отримати допомогу у виборі гами інструментів для своїх магазинів. 

  Your compare list

  Compare
  REMOVE ALL
  COMPARE
  0