• UK
 • RU
 • Novus NV10- приголомшливий гібрид піаніно

  Cпільна стратегія

  У листопаді 2015 роки два важковаговика японської музики та аудіо індустрії, Kawai Musical Instruments і Onkyo Corporation формують технологічний і фінансовий альянс.Це партнерство відкрило шлях для спільного дослідження і розробок в області аудіо та музичних технологій, що потягнув за собою зведення першого прототипу цифрового фортепіано (CS-X1), який був продемонстрований громадськості на виставці Мьюзік Мессе у Франкфурті в 2016 році.

  Цифрове серце, Акустична душа

  Оскільки відносини між двома компаніями продовжують зміцнюватися, Kawai і Onkyo повернулися до Франкфурта Musikmesse 2017 року з іншого демонстрацією їх загальної філософії.У рік свого 90-річного ювілею Kawai з гордістю представить Novus NV10, приголомшливий гібрид піаніно, який втілює в собі кращі акустичні та цифрові технології і змушує відчути новий рівень професіоналізму як піаніста, так і слухача.

  Спадщина акустичного рояля

  Коічи Кавай спроектував і побудував перший рояль в Японії на початку 1900-х років. У наступні десятиліття інженери Kawai продовжували дослідження засновника компанії в пошуку досконалості, ініціаторамім використання державою найсучасніших матеріалів та ідей, які просувають рівень фортепіанного виробництва. Урочисто представлена механічна складова піаніно (Millennium III), яка також добре ілюструє філософію Коичи, показуючи унікальні технологічні рішення в вигляді компонентів з композитного матеріалу (ABS вуглець), міцніше і легше звичайних дерев’яних частин.

  Гібридні Інновації

  Гібридна механіка Millennium III являє собою останню віху в багатій спадщині фортепіанних інновацій компанії і виступає в якості центрального елемента Novus NV10.Створена на основі механізму популярних роялів серії GX, в Millennium III Hybrid здійснена заміна традиційних повстяних молотків їх еквівалентом з композитного матеріалу, індивідуально зваженими від басів до дискантів, в той час як оптичні датчики високої точності займають місце металевих струн, зчитуючи будь-який нюанс руху кожного молотка при натисканні на клавіші.

  Значний зовнішній вигляд, компактний розмір

  Відзначаючи 90-річчя виробництва акустичного фортепіано, грандіозний корпус NV10 від верху до низу покритий розкішним чорним лаком, інструмент прикрашають сріблясто-хромовані фітинги та система педалей від акустичного старшого брата.
  Чудове зовнішнє оформлення інструменту і широка клавіатурна кришка, гордо прикрашена родинним гербом Kawai, створюють враження тотальної акустики. Проте, дивно компактний корпус Novus займає глибину менше 65 см, що дозволяє піаністам насолоджуватися грою на повноцінному роялі в обмеженому в метражі просторі.

  Реальний демпферний механізм

  Крім ексклюзивного клавіатурний-молоточкового механізму Novus NV10 також може похвалитися першим в світі гібридним піаніно, в якому встановлено справжній педальний блок.При відсутності струн, які потребують фізичного загасання, унікальний механізм інструменту відтворює справжній вага педалі демпфера великого рояля, а також послаблює сенсорний вага клавіатури, коли натискається педаль. Ці нюанси дозволяють професійним піаністам репетирувати свою програму з повною впевненістю в мінімальних строках звикання до концертного інструменту.

  Роялі класу преміум з Японії

  Названа на честь 2-го президента компанії Kawai, серія роялів Шігеру (Shigeru Kawai) проведена висококваліфікованими майстрам, які використовують найкращі доступні матеріали для забезпечення оптимального тактильного контакту, тембру і музичності.

  Як флагманський інструмент лінії SK, концертний рояль EX завоював високу репутацію за рахунок своєї виключної тональної ясності і широкого динамічного діапазону, а на 9-му Міжнародному конкурсі піаністів 2015 року в м Хамамацу, він був обраний для виконання конкурсної програми першим лауреатом премії Олександром Гаджиєвим.

  Флагманський зразок і моделювання

  Чудовий звук концертного рояля SK-EX лежить в основі NV10, при цьому всі 88 клавіш цього інструменту світового класу з любов’ю записуються, ретельно аналізуються і точно відтворюються у вигляді високоякісних цифрових сигналів.Потім цей насичений багатоскладовий акустичний портрет оригінального рояля втілюється в життя завдяки унікальній звуковий технології Harmony Imaging XL від Kawai і вдосконаленою акустичної візуалізацією резонансного моделювання. Приголомшливі результати цієї роботи виразилися в гладких, докладних тональних переходах від піанісимо до фортіссімо по всій довжині клавіатури.

  Співпраця гігантів

  Володіючи досвідом в області аудіообладнання преміум-сегмента на протязі більше 70 років, компанія Onkyo широко відома як лідер галузі, постійно розробляє унікальні технології для комфортного прослуховування музики.
  NV10 є другим продуктом, розробленим в партнерстві з Onkyo, і першим цифровим музичним інструментом, де використоні спеціалізовані компоненти, призначені для відтворення звуку високого класу. Вищий рівень якості уособлює концепцію Novus і відображає загальну прихильність компаній Kawai-Onkyo до досконалості.

  Аудіо технології рівня Преміум

  Аудіо-ланцюг вихідного сигналу NV10 оптимізована для забезпечення точності і потужності, з 1-бітної обробкою семпли, яка збільшує глибину і легкість звуку Shigeru Kawai, цьому сприяють і преміальні компоненти з подвійним ЦАП, що забезпечують надточне аналогове перетворення для кожного каналу.Унікальна технологія фільтрації DIDRC компанії Onkyo запобігає спотворення надвисокої частоти, зберігаючи гармонійний характер оригінального звуку акустичного фортепіано, в той час як удосконалення трьох основних підсилювачів потужності інструменту забезпечують більшу енергію, насиченість і чіткість.

  Ретельно відібрані компоненти

  Kawai NOVUS NV10-новий гібридний інструмент, який поєднує в собі найкращі акустичні та цифрові досягнення Kawai.NV10 – це перше цифрове піаніно, до якого увійдуть кращі в своєму роді унікальні компоненти: клавішний агрегат Kawai Millennium III, справжній механізм педалі демпфера і чудові аудіотехнології, розроблені Onkyo. NOVUS – це втілення девізу компанії Kawai «Майбутнє рояля».

  Додаткове обладнання

  Акустична система Onkyo Scepter (FFM 2017, спеціальний випуск) є новітньою флагманської моделлю, обраної для озвучування Новуса за їх виняткову здатність відтворювати весь широкий динамічний діапазон оркестрових записів.Майстри цеху по виробництву роялів і піаніно в м Рюйо, Японія, надали спеціальним екземплярів цих систем розкішну поліровану обробку корпусу в класичному чорному кольорі.Система Onkyo Scepter зможе натурально і потужно відтворити всю палітру оркестрового акомпанементу на підтримку вашої сольної партії.

  Your compare list

  Compare
  REMOVE ALL
  COMPARE
  0