• UK
 • RU
 • Novus NV10 на MusicMesse 2019

  Novus NV10- приголомшливий гібрид піаніно

  Cпільна стратегія

  У листопаді 2015 роки два важковаговика японської музики та аудіо індустрії, Kawai Musical Instruments і Onkyo Corporation формують технологічний і фінансовий альянс.Це партнерство відкрило шлях для спільного дослідження і розробок в області аудіо та музичних технологій, що потягнув за собою зведення першого прототипу цифрового фортепіано (CS-X1), який був продемонстрований громадськості на виставці Мьюзік Мессе у Франкфурті в 2016 році.

  Цифрове серце, Акустична душа

  Оскільки відносини між двома компаніями продовжують зміцнюватися, Kawai і Onkyo повернулися до Франкфурта Musikmesse 2017 року з іншого демонстрацією їх загальної філософії.У рік свого 90-річного ювілею Kawai з гордістю представить Novus NV10, приголомшливий гібрид піаніно, який втілює в собі кращі акустичні та цифрові технології і змушує відчути новий рівень професіоналізму як піаніста, так і слухача.

  Спадщина акустичного рояля

  Коічи Кавай спроектував і побудував перший рояль в Японії на початку 1900-х років. У наступні десятиліття інженери Kawai продовжували дослідження засновника компанії в пошуку досконалості, ініціаторамім використання державою найсучасніших матеріалів та ідей, які просувають рівень фортепіанного виробництва. Урочисто представлена механічна складова піаніно (Millennium III), яка також добре ілюструє філософію Коичи, показуючи унікальні технологічні рішення в вигляді компонентів з композитного матеріалу (ABS вуглець), міцніше і легше звичайних дерев’яних частин.

  Your compare list

  Compare
  REMOVE ALL
  COMPARE
  0