• UK
 • RU
 • Новітні електронні піано серії CLASSIC

  Kawai виробляє музичні інструменти світового класу більше 80 років – зберігаючи традиційно ручний процес, привносячи новаторські ідеї, в пристрасному прагненні удосконалювати мистецтво створення піаніно. Нова лінійка цифрових інструментів преміум класу від Kawai прагне в досягненні вищезгаданих принципів, з’єднавши в собі приголомшливий полірований корпус класичного фортепіано (ретельно підготовлений на нашій власній фабриці) з сучасними цифровими технологіями. 

  Результатом є серія класичних піаніно з небаченим раніше прекрасним дизайном, винятковими звуковими якостями і приголомшливими технічними характеристиками. Сідаючи за CS 3, ви зможете миттєво оцінити високу якість створення інструменту: прекрасні насичені відтінки чорного і теплий проблиск металевих деталей…

  Проте CS3 значно більше ніж файне доповнення до інтер’єру вашого будинку, за цим точно обробленим, глянсовим чорний корпусом приховані передові технології Kawai, гарантуючи, що цей винятковий інструмент звучить, так само приголомшливо, як і виглядає.

  Система звукоутворення Progressive Harmonic Imaging (PHI) відтворює вишуканий тональний характер незрівнянного концертного рояля EX з захоплюючим дух реалізмом, тоді як віддача молоточкової системи з клавішами, що імітують слонову кістку створюють відчуття, ніби ви граєте на повнорозмірному концертному роялі.

  Доповнюючи її красивий зовнішній вигляд, приголомшливий звук, і клавіатуру, що лідує на світовому ринку, CS 3 пропонує вибір цифрових можливостей для підвищення рівня Вашого комфорту і задоволення. Рекордер, режим гри в чотири руки, альтернативні тембри клавішних і струнних інструментів додадуть більше різноманітності у виступах і домашніх заняттях. Крім того, зручні функції метронома і передвстановлені програми вчення є хорошим початком для тих, хто лише відкриває для себе світ клавішних інструментів. Розкішний зовнішній вигляд у поєднанні з першокласним звуком і кращою механікою в сегменті: Представляємо Вам серію “Класік”, цифрових піано Kawai преміум класу.

  Звучання концертного рояля.

  Одна з найважливіших характеристик будь-якого фортепіано – його звук. Яскравий, соковитий, холодний або теплий, прекрасний рояль точний і виразний, надихає виконавців, щоб втілювати в грі їх відчуття і емоції. Приголомшливий звук зібраного вручну рояля EX тепер є в компактному CS3, усі 88 клавіш цього інструменту ретельно записано, проаналізовано і відтворено у високоякісному цифровому форматі. Запис кожної ноти проводиться індивідуально, градуюється сила натиснення, таким чином зберігається вся багата гармонія і динаміка звуку справжнього концертного рояля.

  Доторкніться до рояля.

  Друга найважливіша характеристика будь-якого інструменту – як клавіатура відгукнеться на ваш дотик і це чарівне відчуття зв’язку з інструментом. Нова механіка RHA бездоганно відтворює відчуття гри на акустичному інструменті. Кожна клавіша з цілісних брусків дерева індивідуально обробляється і зважується, щоб максимально точно передати будову акустичного інструменту. Крім того, клавіатура CS3 має покриття ivory touch, яке захищає покриття клавіш від старіння, також поглинає вологу і запобігає ковзанню пальців.

  Your compare list

  Compare
  REMOVE ALL
  COMPARE
  0