• UK
 • RU
 • Нові моделі Kawai ES

  Kawai серії ES

  Kawai анонсували виробництво нових портативних цифрових піано ES920 и ES520

  Флагманський ES920 є довгоочікуваним спадкоємцем зазначеного нагородами ES8, а проміжний 520 – це нова модель середнього класу – багато функцій флагмана за більш доступною ціною. Серія інструментів Kawai ES – це високопродуктивні портативні цифрові піаніно з 88 клавішами, які підходять для будинку, сцени, концертного залу або класу. Абсолютно нові моделі поєднують в собі широко визнані технології клавіатури Responsive Hammer і Harmonic Imaging для відтворення звуку фортепіано та дотику і тембру концертного рояля, забезпечити автентичний, корисний досвід гри для піаністів з будь-яким рівнем підготовки.

  На додаток до широкого вибору звуків акустичного фортепіано, клавішні також включають в себе безліч відомих тембрів електронних піано, органів, струнних та інших голосів, що дозволяє цим інструментам підтримувати широкий спектр музичних стилів. Звуки легко вибрати на елегантній панелі управління з інтуїтивно зрозумілим розташуванням кнопок і чітким графічним OLED-дисплеєм, а 4-смугові фейдери еквалайзера ES920 також забезпечують зручне управління в реальному часі під час живих виступів.

  Моделі серії оснащені потужними стереосистемами потужністю 40 Вт і включають технології обробки і посилення звуку, розроблені у співпраці з першокласними японськими фахівцями в області звуку, Onkyo. Ця унікальна комбінація апаратних засобів дозволяє цьому легкому портативному інструменту відтворювати добре округлені баси і чіткі високі частоти, відтворюючи чудові звуки рояля Shigeru Kawai з винятковою тональної ясністю і багатством.

  ES920 / 520 також мають вбудований Bluetooth MIDI і Bluetooth Audio, що дозволяє спеціальним програмам для управління PianoRemote від Kawai або широкому спектру сторонніх програм для навчання і відпочинку, працювати по бездротовій мережі або для потокової передачі музики зі смартфона і планшета, щоб програвати через потужну аудіосистему піаніно без додаткових кабелів.

  Дротове з’єднання як і раніше активно підтримується стандартними терміналами MIDI, USB, Line In і Line Out.

  Новий дизайн: пласка поверхня панелі доповнена гладкими закругленими краями. Міцний корпус інструментів дивно легкий: ES920 важить 17 кг (на 5,7 кг легше свого попередника), а ES520 – всього 14,5 кг.

  Одні з найбільш портативних піаніно в своєму класі, тому ідеально підходять для концертних або студійних музикантів, для академічних і релігійних установ.

  Універсальність інструментів також в можливості кріплення до дизайнерської стійки HM-5 і потрійної педалі F-302 з відповідною чорної або білою обробкою, вони перетворюються в стильні над-компактні замінники стаціонарних піаніно, забезпечуючи виняткові враження від гри в вітальні, офісі, спальні.

  Автентичні звуки рояля і тембр, чудові звуки додаткових інструментів, потужні високоякісні акустичні системи й сучасні зручні функції – все це в стильному і легкому корпусі.

  Представляємо нові ES920 і ES520: ваша музика будинку і на сцені.

  ES920: Основні характеристики:

   ES520: Основні характеристики

  Підтримка PianoRemote очікується в майбутньому оновленні програмного забезпечення. На перший погляд моделі схожі, видимі відмінності – поліфонія і тип зваженої клавіатури. Наш беззмінний клавішний експерт Віктор Журавський знайшов 14 відмінностей різного рівня важливості (на дату 01.09.2020, очікуємо уточнену інформацію)

  Your compare list

  Compare
  REMOVE ALL
  COMPARE
  0