• UK
 • RU
 • Кабінетні роялі

  Концертні роялі (grand pianos) Kawai давно здобули собі славу високопрофесійних інструментів, що користуються на заслужену пошану у серйозних музикантів у всьому світі. Напевно, досить буде згадати, що саме роялі Kawai встановлені і в Московській Консерваторії, і в Концертному залі імені П.І. Чайковського, а фабрика Kawai Ryuyo Grand Piano Factory була першою в індустрії сертифікована на відповідність міжнародному стандарту якості ISO 14001.

    Не обмежуючись лише випуском інструментів для великих концертних залів, компанія також надає можливість будь-якому професійному музиканту оцінити високу якість інструментів, вироблених під маркою Kawai, як в невеликих залах, так і удома, виробляючи кабінетні роялі, головною відмінністю яких є невеликі габарити. При цьому у виготовленні інструментів такого класу використовуються ті ж технології, що принесли компанії світову славу, що і при виробництві їх “старших братів”.

  У серії кабінетних роялів представлено три інструменти: GM 10, GE 20 і GE 30. Стандартна колірна обробка – чорний полірований, серія GE також доступна і в інших кольорах.

  Your compare list

  Compare
  REMOVE ALL
  COMPARE
  0