• UK
 • RU
 • Механіка фортепіано Millenium III

  Спочатку був традиційний дерев’яний фортепіанний механізм … і це було добре. Потім з’явилося друге покоління фортепіанної технології – “Kawai Ultra-Responsive Action” з використанням ексклюзивного матеріалу “ABS Styran”. І це було краще …. значно краще.

  Сьогодні KAWAI представляє вже третє покоління революційних фортепіанних механізмів – “Millennium III Advanced Piano Action”.

  Поєднуючи сучасні технології з інноваційними концепціями дизайну, KAWAI створює механіку, якій немає аналогів в світі. Ми в деталях розповімо вам про диво-механіку 3-ого тисячоліття.

  Елементи з полімерного композитного матеріалу “ABS-Carbon”.
  У технології “Millennium III” використані елементи з матеріалу, що представляє собою поєднання вуглецевого волокна і полімеру “ABS Styran”. “ABS-Carbon” – практично не деформується, що дозволяє KAWAI створювати більш легкі рухливі елементи без шкоди для їх міцності, що в свою чергу забезпечить Вам неймовірно комфортну і невимушену гру.

  Мікро-інженерія

  Кожна деталь механізму була ретельно проаналізована для досягнення найкращих результатів та задоволення запитів найвимогливіших піаністів. Одним з нововведень стала мікроскопічна текстура на поверхні, що стикається з молоточковим механізмом при грі. Результатом цього ледь помітного, але в той же час дуже важливого перетворення стало відчутне збільшення контролю при грі піаніссімо.

  Сильніше – Поєднання вуглецевого волокна і полімеру “ABS Styran” збільшує міцність матеріалу майже на 90%. В результаті чого елементи, що містять “ABS-Carbon” міцніші і в той же час легші.

  Швидше – Знову ж таки за рахунок деталей з полімеру “ABS-Carbon”, технологія “Millenium III” приблизно на 25% “швидше” традиційного дерев’яного механізму.

   Могутніше – “ABS-Carbon” матеріал, що практично не деформується, що забезпечує велику потужність з меншими зусиллями при кожному натисканні клавіші.

   Ідеальний контроль – Поверхня, що стикається з молоточковим механізмом, покрита мікроскопічною текстурою, що забезпечує незрівнянний контроль, особливо при грі піаніссімо.

  Your compare list

  Compare
  REMOVE ALL
  COMPARE
  0