• UK
 • RU
 • Електронні піано огляд серій

  Серія СA. Більш ніж 80-річний досвід у фортепіанобудуванні відображується не лише в першокласних акустичних інструментах, але і в створених інженерами KAWAI на їх основі високоякісних цифрових піано, представлених у серії Concert Artist.

    У інструментах Concert Artist використовується унікальна дерев’яна клавіатура, що володіє різними характеристиками рояльної клавіатури, такими як різна вага молоточків (підібраний відповідно до кожного діапазону), противага клавіш нижнього регістра і точно розташовані осі руху чорних і білих клавіш. З інших інновацій: поверхня клавіш з легкою текстурою Ivory Touch (синтетична слонова кість), можливість запису і відтворення цифрового аудіо з usb-прістроїв, що запам’ятовують. Моделі СА99, CS11 оснащені резонансною декою із справжнього дерева, що забезпечує м’якше і об’ємніше звучання.

  Серія СN  Моделі серії CN обладнані всілякими функціями і при цьому мають досить прийнятну ціну. Технологія KAWAI Ultra Progressive Harmonic Imaging з семплюванням 88-клавішного піаніно і клавіатура з молоточкової механікою задають нові стандарти в оцінці цифрових піаніно.

  Компактні цифрові фортепіано

  Серія СL  Серія цифрових фортепіано Compact Line гарантує відмінну якість тим користувачам, яким потрібний сучасний малогабаритний інструмент, що володіє при цьому високоякісної клавіатурою і звучанням.

  Портативние цифрове фортепіано ES

  Компактний, портативний і універсальний ES6 з потужними гучномовцями, професійними акомпанементом, містить багато прекрасних звуків, що дозволяє використовувати його в багатьох різних сітуціях та умовах.  Покращена акустична система система з 6-ти гучномовців забезпечує високоякісне відтворення глибоких низьких і яскравих високих частот.

  Професійні сценічні фортепіано

  Серія МР Професіональні виконавці вважають моделі МР8 та МР5 найкращими сценічними фортепіано. Неперевершене відчуття від гри, чудове звучання і чудове управління при «живому» виконанні – все, що потрібно справжнім професіоналам при роботі в студії або на сцені. 

  Характеристики цифрових фортепіано Kawai

  Цифрові фортепіано KAWAI преміум-класу оснащені унікальною дерев’яною клавіатурою з ідеально збалансованої по центру кожної клавіші системою механіки, що створює повноцінну імітацію рояльної клавіатури.

  Цифрові фортепіано KAWAI середнього класу комплектуються високоякісною пластиковою клавіатурою з молоточковою механікою. Безпружинна конструкція і рухливі молоточки забезпечують природне відчуття від игри на фортепіано. Однією з новинок деяких інструментів є поверхня клавіш з легкою текстурою Ivory Touch (синтетична слоняча кістка), яка не тільки підсилює задоволення від гри, але і поглинає вологу, не даючи пальцям ковзати.      Крім того, є ще й спеціальний механізм Let-Off, який точно імітує ефект подвійної репетиції рояльної клавіатури.

  Новітні інструменти серії Concert Artist  мають функцію запису і відтворення МР3-файлів, що дозволяє користувачеві грати під акомпанемент своєї улюбленої музики або перетворювати свої мелодії в цифрові аудіофайли.

      Цифрові фортепіано KAWAI середнього класу відображають корисну інформацію (обраний звук, настройку і т.п.) на світлодіодному дисплеї (LED-дісплей), а моделі «преміум» оснащені дворядковим рідкокристалічним дисплеєм (LCD-дисплей), що вміщує 16 символів і забезпечує більш точне і чітке зображення.

      У моделях СА111, СА93 та СS9 використовується революційна система гучномовців Soundboard Speaker System. За допомогою спеціального випромінювача звуковий сигнал направлений на резонансну деку з ялини, яка робить звучання потужним і об’ємним.

      Harmonic Imaging – це технологія, яка використовується для відтворення багатого звучання рояля, та забезпечує плавний тональний перехід від піаніссімо до фортіссімо у всіх цифрових інструментах KAWAI.

      Знаменитий концертний рояль ручної роботи Kawai EX – це серце кожного цифрового піаніно KAWAI. Унікальне звучання кожної окремої його ноти було записано та проаналізовано, а найширші можливості технології Progressive, а тепер і  Ultra Progressive Harmonic Imaging  роблять звучання цього концертного рояля ще більш реалістичним. Потужні поліфонічні можливості інструментів гарантуютьвиконання складних пасажів з використанням педалі сустейна без раптової «втрати» нот, а додаткові звуки дозволяють вносити різноманітність у вашу гру.

     Зручна функція навчання допомагає початківцям-піаністам осягати мистецтво гри на інструменте за допомогою вбудованого набору етюдів Черні, п’єс Бургмюллера і Байєра, а також мелодій з навчальних збірників Альфреда. (Банки п’єс можуть відрізнятися в інструментах, вироблених для різних країн світу)

     Цифрові фортепіано, оснащені портом USB to Host, забезпечують обмін MIDI-даними між інструментом і комп’ютером, а моделі, що мають порт USB to Device також дозволяють завантажувати і зберігати дані безпосередньо на запам’ятовуючий USB-пристрій.

     Символ Hybrid  є на інструментах, рівною мірою поєднують властивості традиційного акустичного піаніно з сучасною цифровою технологією, і ще раз підкреслює прагнення компанії KAWAI створювати кращі в світі роялі та фортепіано.

  Your compare list

  Compare
  REMOVE ALL
  COMPARE
  0